Zamek SIMP w Rydzynie

Konferencje
Muzeum
Restauracja
Hotel

Zarząd Oddziału SIMP w Gliwicach zgodnie paragrafem 47 Statutu SIMP zaprasza wszystkich członków na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków-NWZ w dniu 24 października 2019 r.

Zgromadzenie odbędzie się w siedzibie NOT Gliwice przy ul. Górnych Wałów 25godz. 16.30 - pierwszy termin i 16.45 - drugi termin.

Serdecznie zapraszamy na "Industriadę" w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, która odbędzie się w dniach 8-9.06.2016.
Nasz Oddział SIMP po raz kolejny stał się patronatem tego wydarzenia.

W CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska w Sosnowcu 23.05.2018 odbył się wernisaż wystawy Biura Edukacji Instytutu Pamięci Narodowej: „Polscy bohaterowie w polskich szkołach”. Przedstawiciel IPN-u p. Tomasz Gonet przybliżył młodzieży lokalnych patriotów oraz zaprezentował sylwetki bohaterów walczących o niepodległość Polski w XX wieku.

Dzisiaj (11.05.2018) o godzinie 17 odbyły się walne wybory w Naszym Oddziale. W czasie trwania obrad zostało przedstawione sprawozdania Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego. Następnie doszło do wyborów nowych członków poszczególnych jednostek.

Studenckie Koło SIMP przy Politechnice Śląskiej wraz z 3 innymi organizacjami studenckimi: IAESTE Gliwice, BEST Gliwice i AEGEE-Gliwice Europejskie Forum Studentów organizuje imprezę studencką z okazji końca majówki "Majówkowy After".

Zostań Członkiem SIMP