Zamek SIMP w Rydzynie

Konferencje
Muzeum
Restauracja
Hotel

 Jeżeli chcesz zostać Rzeczoznawcą SIMP to zapraszamy na kurs podstawowy dla osób ubiegających się o tytuł Rzeczoznawcy SIMP w zakresie specjalności nr 830: „Wycena maszyn, urządzeń i pojazdów” (zgodnie z Regulaminami dotyczącymi rzeczoznawstwa w SIMP).

 

Podstawowym celem szkolenia jest nabycie umiejętności praktycznych oraz poszerzenie zasobu wiedzy rzeczoznawców zajmujących się / lub pragnących zajmować się w niedalekiej przyszłości wycenami technicznego majątku ruchomego.


Szkolenie podstawowe zawiera niezbędny zakres wiedzy umożliwiający zrozumienie procedur szacowania wartości majątku w sferze technicznej, jak i ekonomiczno-prawnej
. Rynek usług rzeczoznawczych w tym obszarze jest bardzo trudny, gdyż panuje powszechna niewiedza, co do złożoności i rozległości zagadnień, jakie winni posiadać wyceniający tę obszerną część majątku.

 

Ukończenie kursu, wykonanie samodzielnej pracy egzaminacyjnej i jej zaliczenie (w odrębnym wyznaczonym terminie) uprawniać będzie uczestnika kursu do otrzymania Certyfikatu poświadczającego uzyskanie odpowiednich kwalifikacji i uruchomienia procedur do ubiegania się
o tytuł: Rzeczoznawca SIMP w specjalności nr 830 - „wycena maszyn, urządzeń i pojazdów”, który zostanie nadany przez Komisję Kwalifikacyjną Rzeczoznawców SIMP.

 

Organizatorzy kursu: Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych SIMP wspólnie z Oddziałem Gliwickim SIMP

 

Czas trwania kursu: 28-29 listopad 2020 (sobota-niedziela); Łącznie 13 h edukacyjnych.

 

Miejsce kursu: Duża sala Oddziału NOT Gliwice przy ul. Górnych Wałów 25.

 

Wykładowcy: mgr inż. MBA Zbigniew Mazur, mgr inż. Mariusz Droździel – dyplomowani rzeczoznawcy SIMP z długoletnim doświadczeniem.

 

Koszt kursu: 700 zł  +150 zł koszt egzaminu.

 

Organizator zapewnia: catering: kawa, herbata, dwa obiady sobota i niedziela oraz kolację w sobotę, drukowane materiały kursowe, pomoc merytoryczną przy wykonywaniu zadań. Uczestnicy kursu otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz po zdaniu egzaminu certyfikat kwalifikacyjny.

 

Dojazd i ewentualny nocleg we własnym zakresie.

 

Liczba uczestników: 20 osób; decyduje kolejność zgłoszenia.

 

Kurs odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa związanych
z zagrożeniem korona wirusem.

 

Realizacja kursu zależeć będzie od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz mieście Gliwice,  decyzji władz państwowych i lokalnych w tym zakresie. W przypadku konieczności odwołania kursu odbędzie się on w terminie późniejszym.

 

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są na podstawie wypełnionego i przesłanego organizatorom  formularza zgłoszenia - w terminie do dnia 06.11.2020

 

 Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia na kurs należy dokonać przelewu na konto Oddziału SIMP rachunku: 50 1020 2401 0000 0402 0193 4033- nie później jednak niż 5 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia.

 

Kontakt do organizatora: 
1. Jan Surówka, SIMP Gliwice, 600 925 030;
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Filip Pul, SIMP Gliwice, 574 296 988; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zgłoszenie na szkolenie

Program kursu

 

Z okazji Światowego Dnia Inżyniera FSNT NOT Rada Miejska w Gliwicach organizuje ...

 


Zostań Członkiem SIMP